CrazyBulk D-Bal הסקירה שלי (חוויה אמיתית) – לגלות את האמת כאן!

Home » Review » dianabol » CrazyBulk D-Bal הסקירה שלי (חוויה אמיתית) – לגלות את האמת כאן!

Last Updated on

D-Bal היא אלטרנטיבה סטרואידים משפטי שפותח ונמכר על ידי חברה בשם: CrazyBulk . זה לא סטרואידים בפועל, אלא אלטרנטיבה בטוחה טבעית אשר משכפלת את השפעות בניית שריר אנבוליים של Dianabol, “הסבא של סטרואידים”; אבל, ללא תופעות לוואי המגעילות.

למי שלא מכיר Dianabol , זה בעצם סטרואידים אנבוליים הפופולרי ביותר שם בחוץ המשמשים הן כוח bulking ו צובר.

מה כל כך גדול על crazybulk ד-Bal הוא שזה מעלה את הרמות של חנקן בשרירים, ולכן יצירה במצב אנבוליים המקדם צמיחת שרירים רווחים כוח.

מה זה אפילו יותר הוא כי אתה מקבל הטבות מדהימות אלה מבלי לדאוג לגבי בעיות משפטיות או בטיחות, כמו החומרים הם  100% טבעיים  ואין תופעות לוואי.

אז, תחשוב על זה ככה:

שריר צמיחה + רווח כוח – תופעות לוואי = D-Bal 

ברצינות.

זה כזה פשוט! אין קסמים, טריקים או משהו מפולפלים.

איך זה עובד?

במסגרת הסקירה שלי, אני רוצה להסביר לך איך זה עובד פנינה.

כפי שציינתי קודם, ד-Bal יוצרת סביבה של החזקת חנקן חיובית המאפשרת סינתזת חלבון להתקיים, בתהליך שבונה ושרירי תיקונים.

אז כדי לא להחמיר מסובך ומשעמם:

ככל חנקן בשרירים שלך = שרירים יותר אתה תגדל!

בנוסף בעל מראה כללי יותר שרירים, הכח שלך יגדל ובגדול מדי.

אודות CrazyBulk D-Bal

CrazyBulk סקירה גלולה D-Bal - האם זה האלטרנטיבה הבטוחה dbol (Dianabol)?

D-Bal מגיע בכמוסות, וכל בקבוק יש 30 מנות להימשך חודש אחד אם אני צודק. זו המקבילה של מחזור אחד של 4 שבועות אשר הוא המינימום.

עם זאת, אם אתה אוהב אותי ורוצה לראות תוצאות מיטביות פלוס רוצה לקבל את הערך הגבוה ביותר עבור הכסף שלך אז הייתי מציע לך לקבל את עצמך שני בקבוקים ולעשות מחזור 8 בשבוע (שהוא גם מה החברה להמליץ).

הסיבה שאני אומר את זה בגלל CrazyBulk בעצם שיש מיוחדת מוגבל עכשיו וזה BUY 2 BOTLES AND GET 1 FREE , כך שאם הייתי במקומך הייתי למהר ולקפוץ על העסקה הזאת.

אם אתה חושב על העסקה הזאת היא בעצם די ארור מדהים.

אם אתה מזמין בקבוק אחד רק בגלל שאתה רוצה לנסות את זה קודם ולעשות מחזור המינימום של 4 שבועות, לאחר מכן עליכם להבין כי אתה מתחיל לקבל תוצאות (תוכל לסמוך עליי!) ואם אתה רציני על בניית שרירים, אז תוכל מחדש כדי להביא עוד בקבוק כדי לא לשבור את המעגל ולהשלים את מומלץ שמונה שבועות ברציפות. בשלב זה תוכל ללכת מחזור ולהזמין מחדש בקבוק אחר (או שתיים) לפני שמתחיל למחזור הבא שלך.

כלומר, אתה תהיה בסופו של דבר לשלם כמעט 180 $ עבור 3 בקבוקים פלוס צורך למקם 3 הזמנות נפרדות. לדעתי זה פשוט טרחה ומתן מעליה את תוספת 60 $ המזומנים שנצברו הקשיח.

אם אתה הולך עם העסקה הם מקיימים עכשיו, אתה באמת יכול לקבל שלך בקבוק השלישי בחינם , מה שאומר שאתה בסופו של דבר זורק החוצה רק 120 $ (40 $ לבקבוק) ולא צריך לדאוג לשום דבר מזמין מחדש עבור 12 שבועות, אשר הוא יותר של איך אני מתגלגל, אתה יודע מה אני אומר?

אם אתה עדיין לא בטוח לגבי זה בגלל שאתה חושב המוצר עלול להיות הונאה או לא יכול לעבוד, אז הייתי פשוט לנסות, באמת. אתה אף פעם לא יודע אם משהו עובד עד שאתה מנסה, ובשבילי זה עשה.

אני מקווה שזה ביקורת ד-Bal שלי הוא בעל ערך עבורך לעזור לך לקבל את ההחלטה הזאת.

איך לקחת את זה

נכון, אז כפי שציינתי לפני זה לא תרופת קסם כי תקבל כל מה שאתה תיכנס ידי עושה כלום. עליכם לוודא שיש לכם על תזונה בריאה ועל אימון סדיר. זכור, ד-Bal יעזור לך לקבל את התוצאות הרצויות, אבל אתה חייב לשים את העבודה מדי.

אז אתה לבלוע 3 כמוסות עם מים בערך 45 דקות אחרי כל אימון, וזהו!

האם זה מחזור מינימום של 4 שבועות, אבל באופן אידיאלי 8 שבועות לקבלת התוצאות הטובות ביותר. לאחר מכן ללכת מחזור עבור 1.5 עד 2 שבועות וחזור.

עכשיו, אם אתה רוצה תוצאות טובות עוד יותר אז אתה באמת צריך לקחת D-Bal בערימה.

קח את זה כמו חיתוך, bulking או מחסנית אולטימטיבית עבור תוצאות מטורפות!

אחד הדברים שאני אוהב אלה מוצרי CrazyBulk הוא כי אתה באמת יכול לקחת אותם הערימות , מה שהופך אותם כל עוד יותר אפקטיבית. אז אם המטרה שלך היא bulking או חיתוך, אתה יכול לקבל את שניהם במחיר מוזל הרבה יותר מאשר לקנות בקבוקים שונים בנפרד.

אז אם אתם קוראים על ד Bal, אני מניח שזה בגלל אתם מעוניינים bulking . לעזאזל, אם אתה חותך סקירת ד-Bal שלי הוא גם מאוד שימושי!

CrazyBulk יש ערימה bulking הכולל:

  • D-Bal (Dianabol) – עבור bulking, ושמירה חנקן בשרירים, יצירת כי המראה שאוב והגדלת כוחך.
  • Trenorol (Trenbolone) – משכפל את הסמכויות אנדרוגנית של trenbolone, ומשאבות השרירים שלך עם יותר חמצן לתאי דם אדומים בתוך הוורידים המאפשרים להם לקפוץ החוצה, ולכן נותן לך יותר כוח להרים כבדים.
  • DecaDuro (Decadurabolin) – גם מסייע לסינתזת חלבון ושימור חנקן, ובנוסף מאפשר את סינתזת הקולגן , אשר מסייעת המפרקים והרצועות כדי להתאושש מהר מן הרמה חוזרת מאומצת. לפעמים, רבים מאיתנו להתעלם מפרקים ורצועות, ופשוט להתמקד שרירים, אבל מה שאתה צריך לדעת הוא כי אלה הם חשובים באותה מידה. כאשר מרימי משקולות כבדות שוב ושוב, שנכבינו המפרקים והרצועות שלנו תחת המון לחץ, ואלה צריכים להתאושש, אחרת, פציעה משותפת עלולה להרתיע אתכם הכשרה במשך חודשים ואפילו בכל פעם (תאמין לי הייתי שם). כלומר, אתה עלול לאבד את רוב הרווחים שעשית כל הזמן הזה, ואת כל העבודה הקשה הוא נזרק מהחלון. זה מבאס! Really.For לאלו מכם בעולם פיתוח הגוף כבר, אתה יודע איך המשותף פציעות הם, במיוחד בגב תחתון, כתפיים, ברכיים וכו ‘אז אם אתה חושב כי אתה מרים משקולות מנוסות ומעולם לא היה לו פציעה לא הייתי תסמוך על זה. אתה רואה, רוב הפציעות משותפות לא קרו בן לילה, זה התנועות החוזרות כי הגורמים ללחץ על אלה פני תקופה ממושכת של זמן (יכול להיות שנים) שיוביל יום אחד כי התנפלות משותפת וכאב גרימה … ואז זה מאוחר מדי יהיה … .Listen לי החברים שלי, שנפגעו שום עבודה מהנה, ויש להם את “זה לעולם לא יקרה לי” היחס, כמו שהיה לי, גורם לך עוד יותר נוטה אליהם ..
  • טסטוסטרון מקס (Sustanon) – מעלה את רמות ההורמון טסטוסטרון באופן טבעי ומאפשר לך יש יותר כוח ועוצמה ולכן לבנות יותר גודל השריר.

אז הנה לכם אותם!

תוספי 4 אלה הם מפתח עבור bulking ואתה יכול לקחת אותם באותו אופן כפי שהיית עושה אם היה לך כל בקבוק בנפרד. כמובן שאין תופעות לוואי או סיכונים על ידי לקיחת כל ביחד כחברה למעשה אין ממליצה לך לקחת אותם בשילוב אם אתה רוצה למקסם את רווחי bulking שלך ולראות עוד יותר תוצאות.

כעניין של עובדה, אני רק גיליתי על שלהם ULTIMATE מחסנית לא מזמן, ולכן רק להציב את ההזמנה שלי ולא יכול לחכות כדי לקבל אותם.

לפקוח עין על פה, כמו אפרסם את התוצאות שלי די בקרוב 🙂

מה שאני אוהב Bal ד

אז עכשיו אנחנו יודעים את מאפייני שימור חנקן של ד-Bal אשר לקדם את סינתזת חלבון ובכך לאפשר צמיחת שרירים בתוספת רווחת כוח.

בואו לחפור עמוק יותר לתוך היתרונות שלה.

זה עובד:

זה עובד. פרק זמן. אם המטרה שלך היא בתפזורת, לבנות שריר באיכות רזה להגדיל את הכוח שלך, את המוצר הזה עושה בדיוק את זה.

יש בהחלט כמה המלצות של אנשים אחרים שרכשו CrazyBulk ד-Bal ו עבד ממש טוב עבורם בתקופה קצרה של זמן.

עם זאת, אני רוצה לרשום כאן למי חדשים פיתוח גוף. אם אתה חושב כי בניית שריר רזה איכות (גודל להגדיל את השריר עם מעט שומן) הוא כמעט הולך לחדר הכושר, הרמה קשה לקחת הרבה חלבון אבקה אז אתה טועה הידידים. אולי תראה כמה רווחי שריר בהתחלה, אבל זה רק “רווחי למתחילים”, כמו הגוף שלך מתרגל את התרגיל החדש והתזונה אתה צריך עכשיו, כך שתתחיל לראות צמיחת שרירים. אחרי זה זה נהיה קשה יותר משמעותי כדי לאזן את התזונה שלך עם אימונים כדי להבטיח שאתה צובר משקל בעיקר בצורת שריר ולא שומן.

כולנו יודעים כי עבור bulking, אנחנו צריכים להיות במצב עודף קלורי , ועל כך אומר לאכול יותר קלוריות ממה שהגוף שורף שלנו. זה יוצר סביבה מתאימה סינתזת חלבון להתקיים ובכך לבנות שריר. הבעיה היא שרבים מאיתנו יותר לעשות את זה, בסופו של דבר לאכול יותר מהנדרש, כך למרות שאנחנו שמים על המשקל מהר ולקבל וחסון, ביחס השומן לשריר גבוה, ואנחנו לא רוצים את זה כמובן.

ישנה נקודה מתוקה עבור כמות הקלוריות שאתם חייבים לצרוך בשילוב עם אימונים שלך כי תניב את התוצאות הטובות ביותר עבור צובר משקל, או במילים אחרות, שיעור השריר להיות זהה או גבוה יותר מאשר שומן, וזה לנקודה שבה אתה יכול לקבל תיכנס ועדיין יש שישייה ולא כי מראה “שומן מגושם”.

בואו נגיד את זה ככה, אתה יכול לשים את הגוף על מצב סינתזת חלבון על ידי צריכת קלוריות יותר ממה שאתה צריך. החיסרון הוא שאתה תצטרך להיות מאוד זהיר כדי להגיע למקום כי מתוק משום דבר מעבר לזה יהפוך לשומן.

CrazyBulk D-Bal מצד שני, יהיה לשים את הגוף במצב סינתזת החלבון בקידום צמיחה שרירים ללא קשר לאמור לעיל. זה לא אומר שיש לך כרטיס חינם עבור אכול כפי יכולתך, ועדיין לקבל את הגוף של יו ג’קמן.

יאללה, בואו נהיה הגיוניים, אתה עדיין צריך לבצע דיאטה בריאה. מה ד-Bal עושה מקדמת צמיחת שריר אז אתה יכול עד בתפזורת. אז אם אתם אוכלים מקימים גדולים kremes Krispy כל היום, תוכל עדיין יש תוצאות מתחת לממוצע.

אז אתה בטח תוהה עכשיו למה לקחת תוסף זה אז? למה לא פשוט צורכים יותר קלוריות בתפזורת ככה.

כפי שאמרתי קודם, רק שיש תזונה בריאה זה בחלבון להתאמן במכון הכושר אינו מבטיח לך לגדול שרירים רזים ענקים. על ידי יצירה כי החזקת חנקן חיובית השרירים המאפשרים סינתזת חלבון להתקיים למרות הגורמים האחרים, ד-Bal עוזר לך לגדול שרירים ביעילות ומהר.

גידול כוח סיבולת:

זהו יתרון האהוב השני שלי של CrazyBulk ד-Bal. חוץ מזה מקבל שמצבו הגופני חובב, תראה רווחים ניכרים כוחך.

אז למה הוא כוח  ולכן חשוב? רק אז אתה יכול להשוויץ במכון הכושר ידי בברכת המזון 315 ק”ג?

לא.

כאשר אתה מגדיל את הכוח שלך, זה אומר שאתה תהיה מסוגל להרים יותר משקל, יש יותר סיבולת, ולנוח לתקופות קצרות בין סטים.

למה כל זה כל כך גדול?

ראשית, בואו נדבר על תהליך בניית השריר. כאשר אתה מרים משקולות, אתה שביר סיבי השריר שלך, אלה צריכים לעבור תהליך התאוששות ותיקון. זה מתחיל לקרות אחרי האימון אתה, ובגלל זה זה כל כך חשוב לקחת D-Bal שלך בתוך 45 דקות אחרי אימון. עם זאת, הזמן החשוב ביותר עבור התאוששות שריר הוא כאשר שינה, וזה כאשר השרירים הגדולים החדשים שלך נוצר. כשאתה כבר הרמת משקולות עבור מתישהו, שרירי לקבל מותאם ולכן קשה להם להמשיך לגדול עוד ועוד, אז מה שאתה צריך לעשות הוא לשמור שבירה אלה סיבי שריר, וכדי לעשות את זה אתה צריך לזעזע את שרירי על ידי הרמה כבדה !

אני לא אכנס כי פרטים רבים על זה, מכיוון שזה אינו הפוקוס שלי, אבל בעצם ד-Bal מספק לך עם כוח יותר, כך שתוכל להרים כבד, למשך זמן ארוך ועל ידי זה לבנות שרירים גדולים יותר.

יתר על כן, על ידי הגדלת הסיבולת שלך, אתה תהיה האנרגיה והכח להמשיך דרך האימונים שלך, ולקצר את זמן המנוחה שלך. על ידי צמצום פעמי השאר שלך, שהגוף צורך יותר שומן ברחבי וזמני ההתאוששות שלך יהיו גם להאיץ.

תוצאות מהירות:

כאשר אתה מתחיל לקחת את התינוק הזה, תבין כי אתה מתחיל לראות רווחים בקרוב מאוד. מצפה לראות כמה רווחים על ידי בשבוע 3 או 4, ו עד סוף המחזור בשבוע 8 שלך אתה תהיה מכור לחלוטין ורוצה יותר מזה!

בטוח וחוקי:

אל תבינו אותי לא נכון, אבל ברצינות, סטרואידים הם נחלת העבר. אני מכיר את תעשיית התוסף יכולה להיות אחד דלות, אבל אנחנו 2016 חברה ומדע הלכה רחוקה יותר ממה שאנחנו יכולים לדמיין.

אם יש לי את האפשרות של בנייה כמה מסת שריר רצינית מבלי לעבור אלה סוגיות משפטיות ובטיחות שמגיעות עם סטרואידים, הייתי משוגע לא לקחת את זה.

אם הייתי יכול לנחש, אלה בחורים לוקחים סטרואידים עכשיו גם עושים את זה רק בגלל שהם לא יודעים תוספים כמו CrazyBulk ד-Bal קיים, או שהם כבר מידע מוטעה על ידי broscienceness סביבם.

למעשה, זה אחת הסיבות שהחלטתי לעבור את המאמץ של כתיבת ביקורת ד-Bal זה, זה בגלל שאני יודע איך אתם מרגישים, וכמה אתה כנראה שוקלים סטרואידים.

תאמין לי, קודם כל, את הטרחה של צורך לנסות ולקבל סטרואידים (שכן הם לא משפטיים) מה שאומר שאתה לא יודע אם אתה קונה את החומר חוקי האמיתי, העלות, וגרוע מכל, את תופעות הלוואי הם פשוט לא שווים את זה. עם D-Bal לא יהיה לך כל הפסד כליות, שיער, כבד, אקנה, לוחץ דם או בעיות גרועות.

בכנות, אם הייתי נחוש בדעתו כי אני רוצה לקנות סטרואידים, ואני מחפש היכן לקנות סטרואידים באינטרנט בכל מקום, ההצעה שלי היא לפחות לתת ד-Bal או bulking גורפת Crazy מחסנית לנסות תחילה, זכית לא תתאכזבו, ויהיה אפילו מודים לי על זה.

בכל מקרה, אם בשלב מאוחר יותר אתה עדיין רוצה לקנות סטרואידים אז לך על זה, אבל אני בטוח שלא.

רווח התקדמות שרירים מדהימים עבור ג’אמע: הוא חיפש dbol סטרואידים למכירה בתפזורת למעלה, לצבור כוח החזה הרחב, כשהוא מעד על Crazybulk DBAL. לאחר 6-8 שבועות מחזור, התקדמות רווח שרירים של ג’אמע ניתן לראות את התמונה הנכונה.

נוֹחוּת:

אז אחד הדברים שאני הכי אוהב על נטילת ד-Bal היא הנוחות שלה. בעולם אידיאלי היינו יכולים כולנו לאכול נקי, מזון אורגני, ועל כל ארוחה, היתה לנו סטייק הדשא- fed אורגני, עם ירקות טריים אורגניים, בטטות וכו ‘המציאות היא שלא כל אחד מאיתנו יש את הזמן או הכסף כדי לקנות , לבשל, ​​ויש סביבנו אלו מזונות בריאים, במיוחד עם החיים הקדחתניים שלנו.

כשהייתי סטודנט, אני זוכר שהייתי סוג של שבר ובבית במעונות שלנו היה לנו קייטרינג מזון כלול. באותו זמן, כאשר עשיתי את הניסיון הראשון שלי ב bulking, אני זוכר שלא יכולתי פשוט פנו למנהל קייטרינג שלי ואמר: “סלח לי אדוני, אני יכול לקבל חלק גדול יותר של חזה עוף, תפוחי אדמה ועוד, משום שאני bulking” הוא היה אומר לי F off..Now אני יודע במעונות כמה מציעות אכול כפי יכולתך אפשרויות, אבל עדיין, אתה מקבל את כל אלה צ’יפס שמנוני, פיצה, המבורגרים, שבו אתה יכול לאכול במתינות, אבל אם אתה רוצה לבנות שריר רזה אתה לא רוצה לבצע את אותם המצרך מכם הדיאטה.

מאז היו לי אפשרויות מזון מוגבלות שלי במעונות, והייתי עסוק מאוד מתרוצצים כיתות ו במשרות חלקיות, תוספים היו באמת התשובה. אני מתכוון כמובן הייתי מרושש ועדיין נאלצתי לקנות את התוספות, אבל בשביל הכסף ביליתי עליהם שיחזיקו מעמד לי הרבה יותר ארוך ולתת לי יותר תוצאות מאשר אחר.

בנימה אחרת, ד-Bal מגיע כמוסה צורה שהיא בעצם יותר קל לבלוע מטיפול תרופתי (Dianabol מגיע בטבליות בעיקר), ואתה פשוט פותח אותם עם מים ועשה. אין צורך לקנות או להשתמש במחטים.

כמו כן, עם חלבון מנענע אתה צריך לשאת את האבקה או על שקית או לקנות בקבוק שייקר ולאחר מכן למצוא מים קרים איפשהו. הם עדיין די נוחים, אבל קפסולות-Bal ד לקחת את ההובלה הזו, וירידות יד אם אתה שואל אותי.

affordability:

אם אתה חושב על זה עבור הרווחים סופר אתה יכול לקבל מ ד-Bal, או לכל אחד ממוצרי CrazyBulk, הייתי מניח, המחירים שלהם הם ממש טובים. בקבוק ד-Bal הוא 59.99 $, ויש לו 30 מנות (עבור חודש). כלומר 1.99 $ למנה, פחות מ סטארבקס שלך לאטה!

נוסף על כך, לפני שאתה קונה D-Bal, אם אתה מקבל שלהם קנה 2 קבל 1 חינם  עסקה שתשלם 119.98 $  עבור 3 בקבוקים וזה רק גרידא 1.33 $ למנה וזה טוב מטורף!

המצרכים CrazyBulk D-Bal

אני שמח כי היתרונות הם מהדרך עכשיו. ייתכן גם תוהה על מה יש בפנים התוספת המטורפת הזה כל כך מדהים?

הבה נבחן את המרכיבים:

אבקת חלבון מי גבינה להתרכז, BCAAs: (לאוצין, isoleucine, ולין) ו Tribulus Terrestris.

כל אלה הם 100% טבעי l ו מוצרים בטוחים . חלבון מי גבינה, לאוצין ואיזולויסין ו ולין כל בעלי תכונות אנבוליים – במיוחד לאוצין – המאפשר סינתזת חלבון להתקיים ביעילות. לאחר אימון, השרירים שלנו צריכים לשחזר ולתקן ואלה מאפשרים התהליך המדויק הזה להתרחש.

Terrestris Tribulus , ומצד שני, בא מצמח הפירות הים תיכוני, וכן הוכח כבעל תכונות אנבוליים והגדלת רמות הטסטוסטרון הטבעי של הגוף. זה בתורו מסייע לגוף ליצור שריר רזה איכות, ולהשיג יותר כוח סיבולת מדי מה שמאפשר לך לבצע טוב יותר לאורך כל האימון.

משמעות הדבר היא כי אנו יכולים לקבל את ההשפעות אנבוליים עבור שריר בניין וכוח מבלי לדאוג סוגיות המשפטיות או בטיחות מקיפה סטרואידים.

עד עכשיו אתה חייב להיות באמת תוהה איפה  לקנות ד-Bal . ובכן תן לי לספר לך עוד על כך כאן.

עדכון: כמה מכם היו אומרים לי מטורף גורף ד-Bal או חלק מהמוצרים שלהם אזלו מהמלאי. הייתי מייעץ תמיד להכפיל לבדוק זאת על ידי לחיצה על הקישור הבא כדי לחשוף עסקאות שלהם (החברה האם נראה לחדש את המלאי די מהר).

לחץ כאן כדי לקנות Dianabol ד-Bal עם הצעות מיוחדות »

FLASH SALE 20% OFF »