My CrazyBulk D-bal recenzie (Real Experience) – zistiť pravdu tu!

Home » Review » dianabol » My CrazyBulk D-bal recenzie (Real Experience) – zistiť pravdu tu!

Last Updated on

D-bal je právny steroid alternatíva vyvinutá a predáva spoločnosť s názvom: CrazyBulk . To nie je skutočné steroid, ale prírodné bezpečnú alternatívu, ktorá replikuje anabolické budovanie svalov účinky dianabol, “dedko steroidov”; ale bez škaredé vedľajšie účinky.

Pre tých, ktorí nie sú oboznámení s dianabol , to je v podstate najobľúbenejší anabolický steroid tam použité pre objemové a získava na sile.

Čo je tak veľká, o crazybulk d-bal je to, že zvyšuje hladinu dusíka vo svaloch, teda vytvorenie anabolického stavu, ktorý podporuje rast svalovej hmoty a zisky v sile.

Čo je ešte väčšia, je, že dostanete tieto úžasné výhody, bez toho aby sa museli starať o všetky právne a bezpečnostné otázky, ako sa ingrediencie sú  100% prírodné  a nie sú tam žiadne vedľajšie účinky.

Takže, myslím, že o tom takto:

nárast svalovej + zisk v sila – vedľajšie účinky = D-bal 

Vážne.

Je to tak jednoduché! Nie mágia, fantázie triky alebo čokoľvek.

Ako to funguje?

Ako súčasť mojej recenziu, chcem vysvetliť, ako to funguje gem.

Ako už bolo spomenuté predtým, d-bal vytvára prostredie pevné zachytenie dusíka umožňujúce syntézu proteínu, aby sa miesto, proces, ktorý stavia a opravy svaly.

Takže nie aby to bolo zložité a nuda:

Čím viac dusíka vo svaloch = čím viac svalov, budete rásť!

Okrem toho, že celkovo svalnatejší vzhľad, bude vaša sila zvýši veľký čas taky.

O CrazyBulk D-bal

CrazyBulk D-Bal Pills Recenzia - Je to bezpečné dbol (Dianabol) Alternatíva?

D-bal prichádza v kapsliach, a každá fľaša má 30 porcií trvať jeden mesiac, ak sa nemýlim. Toto je ekvivalent k jednému cyklu 4 týždňov, čo je minimálna.

Avšak, ak ste rovnako ako ja a chcú vidieť najlepšie výsledky a navyše chcú, aby čo najviac hodnotu za svoje peniaze potom by som navrhnúť vám sami dve fľaše a urobiť 8 týždenný cyklus (čo je tiež to, čo firma odporúčame).

Dôvod, prečo hovorím, je to preto, CrazyBulk sú v skutočnosti, ktorá má obmedzené špeciálnu podnikom, ktorý je BUY 2 botles A + 1 zdarma , takže keď som sa vám, že by som sa poponáhľať a skočiť na túto dohodu.

Ak si myslíte o tejto dohode je to vlastne sakramentsky úžasné.

Ak si objednáte jednu fľašu len preto, že chcete, aby to vyskúšať ako prvý a urobiť minimálne cyklus 4 týždňov, budete potom si uvedomiť, že ste začína byť výsledky (mi bude veriť!) A ak ste vážne o budovanie svalov, budete znovu objednať ďalšiu fľašu, aby nedochádzalo prerušenie cyklu a dokončenie odporúčaných osem týždňov v rade. Do tejto doby budete ísť off-cyklu a re-order ďalšiu fľašu (alebo dva) pred začatím ďalšieho cyklu.

To znamená, že budete nakoniec zaplatí takmer $ 180 na 3 fľaše a navyše museli umiestniť 3 samostatné objednávky. Podľa môjho názoru je to len hádka a rozdávať extra $ 60 zo svoje ťažko zarobené peniaze.

Ak sa vydáte dohody, ktoré teraz majú, môžete skutočne získať svoj tretí fľaša zadarmo , čo znamená, že môžete skončiť hádzať von len $ 120 ($ 40 za fľašu) a nebudú sa musieť starať o re-objednávanie čokoľvek po dobu 12 týždňov, čo je viac o tom, ako som sa vrátiť, viete, čo tým chcem povedať?

Ak si stále nie ste istí, o tom, pretože si myslím, že výrobok môže byť podvod, alebo nemusia fungovať, potom by som jednoducho to skúsiť, naozaj. Človek nikdy nevie, či niečo funguje, kým sa budete snažiť, a to pre mňa urobil.

Dúfam, že moje d-bal recenzia je cenné pre vás na pomoc, aby toto rozhodnutie.

Ako si ju

Dobre, tak ako som už spomenul predtým, než to nie je zázračnú pilulku, ktorá bude vám všetko pripojená tým nič spoločné. Musíte zabezpečiť, že máte zdravej stravy a cvičenia pravidelne. Nezabudnite, že d-bal vám pomôže získať výsledky, ktoré chcete, ale musíš dať do práce príliš.

Takže ste prehĺtať 3 kapsule s vodou zhruba 45 minút po každom tréningu, a je to!

Urob to po dobu minimálne cyklus 4 týždňov, ale v ideálnom prípade 8 týždňov pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Potom ísť off-cyklu po dobu 1,5 až 2 týždne a opakovať.

Teraz, ak chcete ešte lepšie výsledky, potom by ste mali naozaj vziať d-bal v stohu.

Brať to ako rezanie, plnivo alebo konečný stack pre bláznivé výsledky!

Jedna z vecí, ktoré mám rád o týchto CrazyBulk produktoch je, že môžete skutočne vziať v komínov , čo je všetko ešte účinnejší. Takže nech už je vaším cieľom je zmesový alebo rezanie, môžete mať ako na oveľa zvýhodnenú cenu, než kupovať rôzne fľaše individuálne.

Takže ak ste čítaní o d bal, predpokladám, že je to preto, že máte záujem o zmesový . Hell, ak ste rezanie môj d-bal recenzia je tiež veľmi užitočné!

CrazyBulk majú objemovej zásobník , ktorý obsahuje:

  • D-bal (Dianabol) – pre zmesový, a zadržiavanie dusíka vo svaloch, čím ten čerpanú vzhľad a zvýšiť svoju silu.
  • Trenorol (trenbolone) – kopíruje androgénne právomoci trenbolón a čerpadlá svoje svaly viac kyslíka a červených krviniek v žilách, ktoré im umožnia vyskočí, a preto vám dáva väčšiu silu, aby zrušila ťažšie.
  • DecaDuro (Decadurabolin) – tiež pomáha pri syntéze proteínov a zadržiavanie dusíka, a navyše to umožňuje syntézu kolagénu , ktorý pomáha kĺby a väzy na zotaviť rýchlo z opakovaného a namáhavé zdvíhanie. Niekedy, mnohí z nás majú výhľad kĺby a väzy, a sústrediť len na svaly, ale to, čo musíte vedieť, je, že tieto sú rovnako dôležité. Pri zdvíhaní ťažkých bremien opakovane, dávame naše kĺby a väzy pod veľkým stresom a tie treba obnoviť, inak je spoločný zranenia by mohlo odradiť školenie dokonca mesiacov naraz (verte mi, som tam). to znamená, že by ste mohli prísť o väčšinu ziskov, ktoré ste vykonali celú tú dobu, a všetci, že tvrdá práca je vyhodený z okna. Že hovno! Really.For tých z vás, v kulturistike svete už viete, ako časté zranenia, a to najmä v dolnej časti chrbta, ramená, kolená atď Takže ak si myslíte, že ste skúsený vzpierač a nikdy nemal zranenia som nechcel spoľahnúť na to. Vidíte, že väčšina poranenia kĺbov sa jednoducho nestane cez noc, je opakujúce sa pohyby, ktoré klásť dôraz na nich po dlhšie časové obdobie (môže byť rokov), ktoré jedného dňa viesť k tomuto spoločnému priťahovanie a spôsobuje bolesť … a potom to bude príliš neskoro … .Listen pre mňa moji priatelia, zranenie nie je žiadna sranda prácu, a majúci “ktorý sa nikdy nestane, aby ma” postoj, ako by som mal, robí ešte viac náchylné k nim ..
  • Testosterón Max (Sustanon) – zvýši hladiny testosterónu hormónu prirodzene čo vám umožní mať väčšiu silu a moc, a preto stavať viac svalovej hmoty.

Tak tu ich máte!

Tieto 4 doplnky sú kľúčové pre zväčšenie objemu a možno s nimi rovnakým spôsobom, ako keby ste mal každú fľašu samostatne. Samozrejme tam sú žiadne vedľajšie účinky alebo riziká prijímaním všetci dohromady, pretože spoločnosť v skutočnosti však odporúčame, aby sa im v kombinácii, ak chcete maximalizovať svoje zisky k zníženiu objemovej hmotnosti a vidieť aj ďalšie výsledky.

Ako v skutočnosti, práve som sa dozvedel o svojom ULTIMATE stack nie je to tak dávno, a tak len umiestni svoju objednávku, a nemôže sa dočkať, až si ich.

Dávať pozor na tú, ako budem vysielanie moje výsledky čoskoro 🙂

Čo sa mi páči d bal

Takže teraz vieme, vlastnosti zadržiavanie dusíka D-Bal, ktoré podporujú syntézu bielkovín, a tak umožniť rast svalovej hmoty a navyše zisky v pevnosti.

Poďme kopať hlbšie do svojich výhod.

Funguje to:

Funguje to. Perióda. Ak je vaším cieľom je, aby hromadne, vybudovať kvalitnej svalovej hmoty a zvýšiť svoju silu, tento produkt robí presne to.

Existuje pomerne niekoľko svedectiev ďalších ľudí, ktorí si kúpili CrazyBulk d-bal a pracoval veľmi dobre pre nich v krátkej dobe.

Avšak chcem poznamenať tu pre tých, ktorí sú na kulturistiku. Ak si myslíte, že budovanie kvalitnej svalovej hmoty (nárast svalovej hmoty s malým či žiadnym obsahom tuku) je len o tom ísť do posilňovne, zdvíhanie tvrdé a brať veľa proteínový prášok a potom sa mýlite môj priateľ. Možno, že uvidíte nejaké svalové zisky na začiatku, ale to je len “začiatočník zisky”, ako vaše telo zvyká na nové cvičenia a diéte teraz máte, tak začnete vidieť nejaký svalový rast. Potom, čo že to bude podstatne ťažšie vyvážiť svoj jedálniček s tréningu, aby ste zistili, že priberáte na váhe väčšinou v tvare svalu a nie tuk.

Všetci vieme, že pre zmesový, musíme byť v prebytku kalórií , a tak to znamená, že jesť viac kalórií, než naše telo spaľuje. To vytvára vhodné prostredie pre syntézu proteínov sa bude konať, a tak budovať svalovú hmotu. Problém je, že mnohí z nás viac než to, a nakoniec jesť viac, ako je požadované, takže aj keď sme priberanie na váhe rýchlejšie a stále objemnejšie, podiel tuku do svalu je vyššia, a my nechceme, to samozrejme.

K dispozícii je sweet spot pre množstvo kalórií, musíte konzumovať v kombinácii so svojimi cvičenia, ktoré prinesie najlepšie výsledky pre priberať na váhe, inými slovami, podiel svalu je rovnaká alebo vyššia ako tuk, a to je miesto, kde môžete dostať pripojená a pritom mať stále šesť balenia, a nie “objemné tuku” vzhľad.

Povedzme to takto, môžete si dať svoje telo v režime syntézu bielkovín konzumovať viac kalórií, než budete potrebovať. Nevýhodou je, že budete musieť byť veľmi opatrní, aby dosiahol hodnotu, sweet spot, pretože čokoľvek nad rámec, ktorý sa premení v tuku.

CrazyBulk D-bal na druhej strane, bude klásť svoje telo v režime syntézu bielkovín podpore rastu svalovej hmoty bez ohľadu na vyššie uvedené. To neznamená, že máte voľnú vstupenku pre všetko, čo môžete jesť, a ešte dostať do tela Hugh Jackman.

No tak, poďme byť rozumný, stále je potrebné dodržiavať zdravý jedálniček. Čo d-bal robí podporuje rast svalovej hmoty, takže môžete hromadne nahor. Takže ak budete jesť Big Mac a Krispy Kreme po celý deň, budete mať stále sub-par výsledky.

Takže je nutné sa pýtať, prečo sa tento doplnok potom? Prečo nie len konzumovať viac kalórií a hromadne takhle.

Ako som už povedal skôr, len s zdravú stravu, ktorá je s vysokým obsahom bielkovín a cvičiť v telocvični nezaručuje vám rastú obrovské štíhle svaly. Vytvorením že pozitívne retenciu dusíka vo svaloch, ktoré umožňujú syntézu bielkovín sa uskutoční bez ohľadu na ostatné faktory, d-bal pomáha efektívne a rýchlejší rast svalov.

Zvýšenie sily a vytrvalosti:

To je môj druhý najobľúbenejší prínosom CrazyBulk d-bal. Okrem získania tento buff postavu, uvidíte značné zisky vo svojej sile.

Tak prečo je sila  tak dôležitá? Len tak môžete predviesť v posilňovni by benching 315 libier?

Nie.

Keď zvýšite svoju silu, to znamená, že budete môcť dvíhať viac závažia, majú väčšiu výdrž, a odpočinok na kratšie obdobie medzi skupinami.

Prečo je to všetko tak skvelé?

Po prvé, poďme hovoriť o procese budovania svalov. Keď sa dvíhať závažia, sa uvoľňuje svalové vlákna, títo musieť prejsť procesom obnovy a opravy. Spustí sa deje potom, čo tréningu, a to je dôvod, prečo je tak dôležité, aby ste svoj D-bal priebehu 45 minút po práci von. Avšak najdôležitejšie čas pre regeneráciu svalov je, keď spí, a to je, keď sú vytvorené vaše nové väčšie svaly. Keď ste zdvíhanie závaží pre niekedy, vaše svaly dostať upravená a preto je pre nich ťažšie, aby stále viac a viac, takže to, čo je potrebné urobiť, je držať porušenie týchto svalových vlákien, a to je treba šokovať svoje svaly robiť od zdvíhanie ťažšie !

Nebudem zachádzať do podrobností o tom, že veľa toho, pretože to nie je moja zameranie, ale v podstate d-bal je poskytnúť vám viac sily, takže môžete zdvihnúť ťažšie, dlhšie a tým budovať väčšie svaly.

Okrem toho, tým, že zvýši svoju vytrvalosť, budete mať energiu a silu ísť ďalej cez tréningu a znížiť svoje doby odpočinku. Znížením svojej doby odpočinku, vaše telo spaľuje viac tuku v celom a vaša doba obnovenie takisto urýchli.

Rýchle výsledky:

Keď začnete tento dieťa, budete si uvedomiť, že začnete vidieť zisky veľmi skoro. Očakávať, že niektoré zisky od týždňa 3 alebo 4, a do konca svojho 8 týždňového cyklu vám bude úplne závislý a chcú viac o tom!

Bezpečné a právnických osôb:

Nechápte ma zle, ale vážne, steroidy sú minulosťou. Viem, že doplnok priemysel môže byť povrchné raz, ale my sme v roku 2016 a hneď veda ďalej, než si dokážeme predstaviť preč.

Keď budem mať možnosť stavať niektoré vážne svalovej hmoty, bez toho aby museli ísť cez tieto právne a bezpečnostné problémy, ktoré prichádzajú s steroidy, bol by som blázon, aby to trvať.

Keby som mohol hádať, ty chlapi užívajúci steroidy sú teraz buď to robí len preto, že nevedia, doplnky, ako sú CrazyBulk d-bal existujú, alebo boli zle informovaní o broscienceness okolo nich.

V skutočnosti, to je jeden z dôvodov, prečo som sa rozhodol prejsť úsilie písania tohto d-bal recenziu, je to preto, že viem, ako vy sa cítite, a niektorí z vás pravdepodobne s ohľadom na steroidy.

Verte mi, v prvom rade problémov s aby sa pokúsila získať steroidov (pretože nejde o legálny), čo znamená, že neviete, či kupujete skutočný zákonný veci, náklady, a najhoršie zo všetkých, nežiaduce účinky sú jednoducho nestojí za to. S d-bal nebudete mať žiadnu obličiek, vypadávanie vlasov, pečene, akné, krvný tlak alebo horšie problémy.

Úprimne povedané, keď som bol neústupný, že chcem kúpiť steroidy a som hľadal, kde kúpiť steroidy on-line všade možne, môj návrh je dať aspoň d-bal alebo Bulk zmesový Bláznivý stack vyskúšať ako prvý, vyhral si , t byť sklamaný, a bude mi to aj za to ďakujem.

Každopádne, ak neskôr si napriek tomu chcete kúpiť steroidy potom ísť na to, ale som si istý, že nie.

Amazing Muscle Gain Progress pre Jame: Hľadal dbol steroidy na predaj hromadne hore, získať silu a širší hrudník, keď narazil na Crazybulk DBAI. Po 6-8 týždňov cyklu, sval zisk pokrok Jame je možné vidieť na obrázku vpravo.

pohodlie:

Takže jedna z vecí, ktoré milujem najviac o tom, že d-bal je jeho pohodlie. V ideálnom svete by sme všetci mohli jesť čisté a biopotravín, a pre každého jedla by sme mať organický trávu kŕmených steak s bio čerstvej zeleniny, sladkých zemiakov atď Realita nám všetkým nie je mať čas alebo peniaze na nákup , variť, a mať tie zdravé potraviny okolo nás, a to najmä pri našom hektickom živote.

Keď som bol študent, spomínam si, že som trochu zlomil a na našej koľaji sme mali jedlo catering hotela. V tej dobe, keď som urobil môj prvý pokus na zmesový, spomínam si, nemohol som len priblížil môj manažér stravovanie a povedal: “Prepáčte, pane, môžem získať väčšiu časť kuracích pŕs a ďalšie zemiaky, pretože som zmesový “povedal by mi, nech F off..Now viem, že niektorí koľaje sa ponúkajú all you can eat možnosti, ale napriek tomu ste získali všetky tie mastné hranolčeky, pizza, hamburgery, ktoré môžete jesť s mierou, ale ak ak chcete budovať svalovej hmoty, ktoré nechcete, aby sa tých, ktorých jadro vás stravy.

Pretože som mal obmedzené možnosti potraviny v mojej koľaji, a ja som bol zaneprázdnený ako peklo pobehujú tried a na čiastočný úväzok, doplnky boli naozaj odpoveď. Mám na mysli samozrejme som bol na mizine a ešte museli kúpiť doplnky, ale pre peniaze som strávil na ne, že mi vydrží omnoho dlhšie a daj mi viac výsledkov, než inak.

Na ďalšej notu, d-bal prichádza v kapsuli forme, ktorá je v skutočnosti jednoduchšie prehltnúť, než tabliet (dianabol je dodávaný vo forme tabliet väčšinou), a vy jednoducho pop je vodou a hotovo. Nie je potrebné kupovať alebo použitia ihiel.

Rovnako tak sa proteín trasie musíte niesť prášok buď v taške alebo kúpiť vibračné fľašu a potom nájsť studenú vodu niekde. Sú stále celkom pohodlné, ale d-bal kapsuly sa ujala vedenia o tom, ručné zostrelí, ak sa ma pýtate.

cenová dostupnosť:

Pokiaľ si myslíte o tom super zisky môžete získať z d-bal, alebo niektorý z produktov CrazyBulk, povedal by som, ich ceny sú naozaj dobré. Fľaša d-Bal 59,99 $ a má 30 porcií (po dobu jedného mesiaca). To je $ 1,99 za porciu, menej než vaša Starbucks latte!

Na vrchole sa, že predtým, než si kúpite d-bal, ak sa dostanete ich BUY 2 GET 1 FREE  dohoda by ste zaplatili $ 119,98  za 3 fľaše , a to je len obyčajný $ 1,33 za porciu, ktorá je blázon dobrý!

CrazyBulk D-Bal Zloženie

Rád, že výhody sú z cesty teraz. Tie by mohli byť tiež premýšľal o tom, čo je vo vnútri tejto bláznivej doplnok, ktorý je tak úžasné?

Pozrime sa na ingrediencie:

Srvátkový proteínový koncentrát, BCAA: (leucín, izoleucín, valín) a Tribulus terrestris.

To všetko sú 100% natura l a bezpečné výrobky . Srvátková bielkovina, leucín izoleucín a valín majú anabolické vlastnosti – najmä leucín – umožňuje pre syntézu proteínov, aby účinne uskutočniť. Po cvičení, naše svaly potrebujú obnoviť a opraviť, a to mohlo dôjsť tento presný postup.

Tribulus Terrestris , na druhej strane, pochádza zo stredomorského ovocných rastlín, a bolo preukázané, že majú vlastnosti, anabolické a zvýšenie prirodzenej hladiny testosterónu v tele. To zase pomáha telu vytvárať kvalitné svalovej hmoty a získať väčšiu silu a vytrvalosť príliš čo vám umožní lepší výkon v celom svojom tréningu.

To znamená, že sa môžeme dostať na anabolické účinky pre tvorbu svalovej hmoty a sily, bez toho aby sa museli starať o právnych či bezpečnostných problémov, ktoré obklopujú steroidy.

Od tejto chvíle musíte byť naozaj zvedaví, kde  kúpiť d-bal . No dovoľte mi povedať viac o tom tu.

UPDATE: Niektorí z vás ste mi hovoril, že bláznivý Bulk d-bal, alebo niektoré zo svojich výrobkov na sklade. Radil by som, aby sa vždy skontrolovať tým, že kliknete na odkaz nižšie , aby odhaliť ich spoločností (spoločnosť nezdá sa, že pomerne rýchlo doplniť zásoby).

tu kúpiť D-bal Dianabol s akčnej ponuky »

FLASH SALE 20% OFF »